Hakkımızda | Antalya Çetrin Bilişim - Kurumsal Çözümler Hakkımızda | Antalya Çetrin Bilişim - Kurumsal Çözümler
(0242) 326 12 16
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Antalya Çetrin Bilişim Hakkımızda

Çetrin Bilişim,

13 yıllık tecrübesiyle 2005 yılının başında Antalya’da faaliyete geçmiştir. Faaliyet alanlarımız Logo Yazılım, Dia Yazılım, Berqnet Firewall, Web Tasarım, Seo, Reklam, Teknik Servis, Bilgisayar Satış ve Yedek Parça üzerine kurulmuştur.

 

Teknolojiye güvenilir çözümler ve hizmetler vermek amacıyla kurulan Çetrin Bilişim teknolojik olarak talep edilen ihtiyaca arz olmaya çalışmaktadır.

 

Çetrin Bilişim, önemli kamusal ve özel kuruluşların Yönetim Bilişim Sistemleri (MIS) ve Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) projelerinde sistem çözümleme, tasarım ve uygulama yazılımı geliştirme uzmanlığını, proje yönetiminde her türlü güçlüğü alt edebilecek mühendislik ustalığını, yazılım ürünleriyle ve başardığı hizmetlerle kanıtlamış, çağdaş teknolojinin bütün olanaklarına sahip, yenilikçi ve dinamik bir bilişim kuruluşudur.

 

Sektördeki eksiklikleri, olumsuzlukları ve sektörle ilgili müşteri memnuniyetsizliğine sebep olan tutum ve davranışları çok iyi bilen Çetrin Bilişim‘in tecrübeli kadromuz ile tüm bu olumsuzlukları ortadan kaldırarak çalıştığımız kuruluşlar/kişiler ile sağlam temellere dayanan bir dostluğu oluşturmayı ilke edinmiştir. Ayrıca yaptığımız tüm işlerde daima taahhüt ettiğimizden daha fazlasını sunmakta ve sunmuş olduğumuz bu hizmetleri imzalamış olduğumuz sözleşmeler ile hukuki olarak garanti kapsamına alarak yaptığımız işin daima arkasında durmaktayız.

Vizyonumuz

Çetrin Bilişim, müşterilerine en iyi çözüm, en kısa sürede destek, en güvenilir ve en hesaplı olacak şekilde çalışma ilkeleri benimsemiştir.

Misyonumuz

Bilişim ve İnternet dünyasında sınırsız kitlelere ulaşmak ve en güvenilir çözüm odaklı müşteri memnuniyeti sağlamak.