Web Tasarım | Antalya Çetrin Bilişim - Kurumsal Çözümler Web Tasarım | Antalya Çetrin Bilişim - Kurumsal Çözümler
(0242) 326 12 16
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Web Tasarım

Anasayfa » Web Tasarım

 

Çetrin Bilişim San. ve Tic. Ltd. Şti., sunduğu web tasarım hizmetlerinde benzersiz, seçkin, amaca uygun, güncel web tasarım trendlerinde en yeni web teknolojilerini kullanarak responsive(Her ekran boyutuna göre yani mobil uyumlu) ve özgün tasarımlar sunmaktadır.

 

Ayrıca web tasarımı yaparken, Grafik tasarım ile kullanılan görsellerin düzenini, web tasarımda kullanılan renk düzenini ve uyumunu en iyi şekilde sağlamaya çalışmaktadır. Web sayfası içeriği olarak da verilmek istenen mesajın veya bilgilerin sizi veya kurumsal kimliğinizi en iyi şekilde yansıtmasına özen göstermektedir.

 

Web sitesi tasarımının tamamlanması işlemi kurumsal çalışmalarda projenin ilk ayağıdır, Web sitesi tasarımı yapıldıktan sonra Çetrin Web, sitenin internet reklamcılığı(seo çalışması, adwords yönetimi, sosyal medya tanıtımı) gibi işlerde profesyonel hizmet sunmaktadır.

 

Web Tasarım Süreçleri ;
Öncelikle firmanızın isteği hedefler analiz edilir Sitenizin yer alacağı pazardaki birikimlerimizi sizinle paylaşır Sektörel trendler göz önünde bulundurularak ihtiyaçlarınıza yönelik çalışma yapılır. Tasarım Çalışması öncesinde Site Renk Şeması, Font Sitilleri, Başlık Sitilleri Belirlenir Genel Konsept Tasarımı çıkartılarak beğeninize sunulur. İçerik sayfalarınız belirlenir ve özel istekler dikkate alınarak uygulamaya dökülür(Yazılım Aşaması).

 

Web Tasarım Genel Özellikler; PHP / C# / MVC / HTML5 / CSS3 / JAVASCRİPT / JQUERY / BOOTSTRAP / TSQL
HTML5 ve CSS3 Arayüz Kodlamaları ile Paralax Tasarım sistemi kullanılırak tümüyle SEO uyumlu kodlama yapılır.

 

Full Dinamik Site | CSS Düzenleme | Dosya Transfer Edebilme; Hazırlanan Web Sayfasında Tüm içerikler dinamik olup, site yönetim panelinden tarafınızca sorunsuz şekilde istenildiğinde değiştirilebilir, silinebilir, güncellenebilir,

 

Siteye özel font seçimleri; Türkçe Karakterin desteklediği tüm font türlerinde, içeriklerde, başlıklarda ve açıklama alanlarına özel font kullanılır.

 

Site Renk Akış Şeması; Kurumsal kimliğinizi yansıtacak renk kodlamaları yapılarak, sitenin tüm bölümlerinde içerik bağlantı geçişlerinde ve başlıklarında renk uyumu sağlanır.

Dinamik Seo Yönetimi; Sitenizin temel SEO ayarlarının yapıldığı Site Yönetiminden girişi sağlanan Modülümüzdür. Ayrıca sitede her dil bölümü için ayrıca seo çalışması yapılabilmektedir.

Gelişmiş İçerik Sayfası Yönetimi; Sınırsız Alt Sayfa ve Grupları oluşturabilir. Her Alt Sayfaya Özel foto galeri, Video galeri ve Değişik tiplerde doküman ekleme, Dil modüllülerine özel tanımlamalar yapabilirsiniz

 

Gelişmiş Galeri Yönetim; Sitenizde Sınırsız şekilde Galeriler oluşturabilir sunum sayfaları hazırlayabilirsiniz.

 

Gelişmiş Video Galeri Yönetimi; Sitenizde Sınırsız şekilde Video Galeriler oluşturabilir, Sosyal ağlardan, Kendi videolarınızı yükleyebilir veya Youtube, Dailymotion, Vimeo gibi video sitelerinden videolarınızı kolayca sitenize entegre edebilirsiniz

 

Duyuru Yönetimi; Sitenizde yer almasını istediğiniz duyuruların eklendiği modüldür. Var olan duyuruları güncelleyebilir, silebilir veya yeni duyuru ekleyebilirsiniz.

 

Site Slayt Yönetimi; Katmanlı Slider Yönetimi ile sitenize canlılık, hareketlik katabilirsiniz bu sayede ziyaretçilerinizin dikkatini çekerek, web sitenizin imajına katkıda bulunabilirsiniz.